MÜŞTERİ YORUMLARI

Ceren Açıkgöz - Bağcılar

Peteklerime 5 yıldır hiç temizlik yaptırmamıştım.Geçen yıl evimi ısımakta zorlanıyordum. Kışın başında bir komşum peteklerini temizletiyordu.Gelen servisin işinde uzman olduğu belliydi. Orada işi bitince bende peteklerimi temizletmek için çağırdım.Büyük bir titizlikle peteklerimi temizledi, kombime bakım yaptı. Şuan kombimi en düşük ayarda yakmama ramen evim çok ısınıyor.Teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servis.


Mustafa Kaymaz - Şirinevler

Kombim arızalandı sevis çağırdık gelen servis kombinin anakartının yandığını şöyledi. Kombinin değişmesi gerekiyor demesi üzerine bizde yeni bir kombi aldık.Arkadaş arasında konuşurken bir arkadaşım İstanbul Kombi Yetkili Servisini tavsiye etti.Birde o baksın demesi üzerine bizde aradık. Sağolsun gelip baktılar makul bir fiyata arızayı giderdiler.Almış olduğumuz kombiyide geri iade ettik. Kombim yeni gibi.


Cihan Arscan - Beylikdüzü

Kombi ve petekleri her sene bakım yaptırıyordum ama birşey değişmiyordu. Bu sene komşumun tavsiyesi ile İstanbul Kombi Yetkili Servis ile tanıştım. Kombim daha sessiz çalışıyor, çok memnunum. Allah razı olsun.


Yusuf Balcı - Beylikdüzü

5 yıldır evimde yazın bile sıcak suyum yeterli sıcaklıkta değildi. Ocakta su kaynatarak yıkanıyordum. Daha önce 8 tane servis teknisteni geldi ve hep paramızı aldı ancak sorun çözülmedi. Sonra İstanbul Kombi Yetkili Servis'inden Sedat Usta ile tanıştık ve sorun kalmadı. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.


Hasan Gürnaz - Bağcılar

4 peteklerimden randuman alamıyordum. İstanbul Kombi Yetkili Servis'inden gelen teknisyen sayesinde hiç bir sorunumuz kalmadı. Şimdi evimiz çok daha iyi ısınıyor. Teşekkürler.


Elif Nalcı - Beyoğlu

Tavsiye üzerine İstanbul Kombi Yetkili Servis'i aradım. Güler yüzlü bir teknisyen geldi. Tüm arızayı giderdi, detaylı bilgi verdi ve çok kibar davrandı. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.


Melek Yıldız - Bayrampaşa

Sedat Usta ile tesadüfen tanıştım. Evimde gaz kokusunu keşfetti, arızayı çözdü ve teknik bilgi verdi. Ben, eşim ve çocuklarım duacıyız.


Salih Akmaz - Fatih

İstanbul Kombi Yetkili Servis'i aradım. Kombi ve petek bakımını yaptırdım. İlk defa bir servis yaptığı işe ve işçiliğe garanti verdi.


Rıdvan Canyoldaş - Bakırköy

Sürekli param gittiği için tamircileri hiç sevmem. İstanbul Kombi Yetkili Servis ile tanıştığımda ilgi, alaka, davranış ve fiyatlar çok hoşuma gitti. Çok memnunum, iyi çalışmalar.


Hasan Erdem - Bahçelievler

İlk defa evime belgeli bir servis geldi. Yaka kartı vardı ve çok profesyönel iş çıkardı. Çok memnun oldum.


Derim Akyazı - Zeytinburnu

8 yıldır kullandığım kombim sürekli arıza yapıyordu. İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım teknisyen geldi. Gelen teknisyen benim tesisat borularımın ters olduğunu tespit etti. Allah razı olsun artık daha güvenilir bir kombim var arıza yapmıyor.


Gülseren Serengil - Güngören

Kombim sürekli su eksiltirdi. Şimdi çok memnunum, arıza çözüldü. Teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servisi


Cemal Sızlamaz - Şişli

İlk defa kombi bakımı yaptırdım. Bir bilgim yoktu. Şimdi dahaz az faturam geliyor. Tavsiye ederim.


Nagihan Yılmaz - Küçükçekmece

2 yıl önce kombimde bir sıkıntı vardı. Bir çok servis ve usta geldi arızanın çözülemeyeceğini yeni bir kombi almam gerektiğini söylediler. İnternetten gördüğüm İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım yaka kartı olan bir servis elemenı geldi. Onca servis ve ustanın çözemediği sorunu çözdü ve arızayı onardı. Kombim hala çalışıyor, teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servisi.


Şerafettin Tozcu - Avcılar

İlk defa arıza ve kombi hakkında detaylı bilgi veren bir servis gördüm. Bu durum çok hoşuma gitti, çok memnum oldum. Artık daha bilinçli bir kombi kullanıcısıyım.


Nurten Güleryüz - Sultangazi

Peteklerim hiç ısınmıyor ve çok yüksek doğal gaz faturası geliyordu. Tavsiye üzerine İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım. İlaçlı bakım ve temizlik yapıldı. Peteklerim daha çok ısınmaya başladı ve faturam daha düştü. Çok teşekkürler.


Sultan Kaya - Gaziosmanpaşa

Her akşam kombi arızaya geçerdi. Şimdi hiç bir sorun kalmadı. Çok teşekkürler Sedat Usta.


Necmi Demirci - Esenler

Yılda 3 veya 4 defa kombinin beyni dedikleri kart yanardı. Bu durumdan artık bıkmıştım sonbirkez daha diyerek internetten İstanbul Kombi Yetkili Servisi'ini buldun ve çağırdım. Çok kısa zamanda Sedat adına bir usta geldi. Sorunu kendisine anlattık. Sedat usta orjinal yedek parça kullandığını ve bu parçaya 1 yıl garanti verdi. 2 yıl oldu hiç bir sorunumuz yok, çok teşekkürler Sedat Usta ve İstanbul Kombi Yetkili Servis.


Mustafa Kurşuntaş - Beylikdüzü

Randuman vermeyen ve sesli çalışan kombim, kombi bakımı ve petek temizliğinden sonra çok sessiz çalışıyor. İstanbul Yetkili Kombi Servisin den çok memnun oldum.


Kezban Solmaz - Silivri

Çeşmeyi açınca petekler ısınıyordu, arıza varmış. İstanbul Kombi Yetkili Servis çözdü, tamir etti. Çok memnun oldum, teşekkürler.


Güldeste Söylemez - Kumburgaz

Kombinin suyunu doldurmayı bilmezdim. İstanbul Kombi Yetkili Servis bilgi verdi, teknik destek sağladı, çok teşekkürler. Artık daha bilinçliyim.