MÜŞTERİ YORUMLARI

Mamuka Meshvelianı - Esenyurt

Kombim sürekli arıza çıkarıyordu. Sürekli tamirci çağırıyordum ve bu konu beni çok rahatsız ediyordu. Sonra Sedat Usta ile tanıştım. Tüm kombideki sorunları bakımla çözdü ve makul bir fiyat aldı. Teşekkürler, çok memnunum.


Cihan Arscan - Beylikdüzü

Kombi ve petekleri her sene bakım yaptırıyordum ama birşey değişmiyordu. Bu sene komşumun tavsiyesi ile İstanbul Kombi Yetkili Servis iletanıştım. Kombim daha sessiz çalışıyor, çok memnunum. Allah razı olsun.


Yusuf Balcı - Beylikdüzü

5 yıldır evimde yazın bile sıcak suyum yeterş sıcaklıkta değildi. Ocakta su kaynatarak yıkanıyordum. Daha önce 8 tane servis teknisteni geldi ve hep paramızı aldı ancak sorun çözülmedi. Sonra İstanbul Kombi Yetkili Servis'inden Sedat Usta ile tanıştık ve sorun kalmadı. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.


Hasan Gürnaz - Bağcılar

4 peteklerimden randuman alamıyordum. İstanbul Kombi Yetkili Servis'inden Sedat Usta hiç bir sorunumuzu bırakmadı. Şimdi evimiz çok daha iyi ısınıyor. Teşekkürler.


Elif Nalcı - Beyoğlu

Tavsiye üzerine İstanbul Kombi Yetkili Servis'i aradım. Güler yüzlü bir teknisyen geldi. Tüm arızayı giderdi, detaylı bilgi verdi ve çok kibar davrandı. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.


Melek Yıldız - Bayrampaşa

Sedat Usta ile tesadüfen tanıştım. Evimde gaz kokusunu keşfetti, arızayı çözdü ve teknik bilgi verdi. Ben, eşim ve çocuklarım duacıyız.


Salih Akmaz - Fatih

İstanbul Kombi Yetkili Servis'i aradım. Kombi ve petek bakımını yaptırdım. İlk defa bir servis yaptığı işe ve işçiliğe garanti verdi.


Rıdvan Canyoldaş - Bakırköy

Sürekli param gittiği için tamircileri hiç sevmem. İstanbul Kombi Yetkili Servis ile tanıştığımda ilgi, alaka, davranış ve fiyatlar çok huşuma gitti. Çok memnunum, iyi çalışmalar.


Hasan Erdem - Bahçelievler

İlk defa evime belgeli bir servis geldi. Yaka kartı vardı ve çok profesiyonel iş çıkardı. Çok memnun oldum.


Derim Akyazı - Zeytinburnu

8 yıldır kullandığım kombim sürekli arıza yapıyordu. İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım Sedat Usta geldi. Sedat Usta benim tesisat borularımın ters olduğunu tespit etti. Allah razı olsun artık daha güvenilir bir kombim var ve 3 yıldır arıza yapmıyor.


Gülseren Serengil - Güngören

Kombim sürekli su eksiltirdi. Şimdi çok memnunum, arıza çözüldü. Teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servisi


Cemal Sızlamaz - Şişli

İlk defa kombi bakımı yaptırdım. Bir bilgim yoktu. Şimdi dahaz az faturam geliyor. Tavsiye ederim.


Nagihan Yılmaz - Küçükçekmece

2 yıl önce kombimde bir sıkıntı vardı. Birçok servis ve usta geldi arızanın çözülemeyeceğini yeni bir kombi almam gerektiğini söylediler. İnternetten gördüğüm İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım ve Sedat Usta geldi. Onca servis ve ustanın çözemediği sorunu çözdü ve arızayı onardı. Kombim hala çalışıyor, teşekkürler İstanbul Kombi Yetkili Servisi.


Şerafettin Tozcu - Avcılar

İlk defa arıza ve kombi hakkında detaylı bilgi veren bir servis gördüm. Bu durum çok hoşuma gitti, çok memnunum oldum. Artık daha bilinçli bir kombi kullanıcısıyım.


Nurten Güleryüz - Sultangazi

Peteklerim hiç ısınmıyor ve çok yüksek doğal gaz faturası geliyordu. Tavsiye üzerine İstanbul Kombi Yetkili Servis'ini aradım. İlaçlı bakım ve temizlik yapıldı. Peteklerim daha çok ısınmaya başladı ve faturam daha düştü. Çok teşekkürler.


Sultan Kaya - Gaziosmanpaşa

Her akşam kombi arızaya geçerdi. Şimdi hiç bir sorun kalmadı. Çok teşekkürler Sedat Usta.


Necmi Demirci - Esenler

Yılda 3 veya 4 defa kombinin beyni dedikleri kart yanardı. Bu durumdan artık bıkmıştım ve tamirci çağıdmrak yerinine İstanbul Kombi Yetkili Servisi'ini çağırdık. Çok kısa zamanda Sedat adına bir usta geldi. Sorunu kendisine anlattık. Sedat usta orjinal parça kullandığını ve bu parçaya garanti verdi. 2 yıl oldu hiç bir sorunumuz yok, çok teşekkürler Sedat Usta ve İstanbul Kombi Yetkili Servis.


Mustafa Kurşuntaş - Beylikdüzü

Randuman vermeyen sesli çalışan kombim şimdi çok sessiz çalışıyor. Çok teşekkürler Sedat Usta


Kezban Solmaz - Silivri

Çeşmeyi açınca petekler ısınıyordu, arıza varmış. İstanbul Kombi Yetkili Servis çözdü, tamir etti. Çok memnun oldum, teşekkürler.


Güldeste Söylemez - Kumburgaz

Kombinin suyunu doldurmayı bilmezdim. İstanbul Kombi Yetkili Servis bilgi verdi, teknik destek sağladı, çok teşekkürler. Artık daha bilinçliyim.